Reference

29. 5. 2015 - EA Culinary team, pod vedením ředitele EA Hotelového resortu SEN, na Pražském hradě

Úlohou kongresu „Veterinární medicína pro praxi“ bylo ukázat veterinární medicínu jako významný moderní obor, který má velký potenciál v rámci mezioborové spolupráce, rychle reagující na trendy v léčbě v 21. století. Záštitu nad kongresem převzal MVDr. Pavel Bělobrádek Ph.D., MPA – místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace a ministr zemědělství ČR Ing. Mariana Jurečka.

V průběhu kongresu „Veterinární medicína pro praxi“ se cateringového servisu ujal EA Culinary team vedený ředitelem EA Hotelového resortu SEN, panem Markem Pavlíkem.

Setkání účastníků probíhalo v prostorách Velké míčovny Pražského hradu a získané písemné poděkování za kvalitní zajištění gastronomických služeb, potvrzuje náš profesionální přístup.

26. 5. 2015 - manželé Nejedlí

Za příjemný pobyt ve dnech 19. - 21. 5. 2015 ve Vašem hotelu Vám úpřimně děkují manželé Nejedlých z Českého Krumlova. Ocenili jsme vstřícnost personálu počínaje recepcí, obsluhy v restauraci a dalších služeb. Zvláště jsme si cenili všude naprosté čistoty a v neposlední řadě kvalitního stravování. Pocit naprosté spokojenosti přenášíme  i na naše přátele s doporučením jejich pobytu ve Vašem zařízení. Toto poděkování patří především zaměstnancům, proto jim tlumočte uznání za jejich práci.
S pozdravem,
manželé Nejedlí

4. 5. 2015 - A. B.

Vážený pane Řediteli,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektní servis a vstřícnost při oslavě narozenin mé přítelkyně. Vzhledem k tomu, že celá událost pro mne hodně znamenala a také vzhledem k tomu, že jsem v těchto situacích velmi náročný člověk s velkým očekáváním, musím konstatovat, že jsem byl velmi nadšen a mile překvapen Vaším přístupem a také přístupem Vašeho personálu. Předčili jste mé očekávání! 
Servis byl perfektní, lidé vstřícní a maximálně ochotní, vše proběhlo naprosto skvěle bez jediné chybičky. Cítili jsme se u Vás velmi příjemně.
Předejte prosím mé poděkování i personálu, který se po celou dobu o nás staral, hlavně paní na recepci, paní provozní, paní, která sušila auto od vody, číšníkovi a samozřejmě i všem ostatním.
Jsem velmi překvapen, jaké perfektní služby a péči poskytujete svým klientům a mohu říci, že jsem se s takovým přístupem nikdy nesetkal. Od této chvíle Váš hotel doporučuji všem obchodním partnerů a známým, jako nejlepší místo pro ubytování.
Název Vašeho hotelu není jenom názvem, ale přesně vystihuje, jak se lidé u Vás cítí.
Ještě jednou velice děkuji a přeji mnoho úspěchů a hlavně mnoho spokojených klientů!
S pozdravem
A. B.

27. 4. 2015 - Petra a Martin Motlovi

Dobrý den,
dne 26. 4. jsme přijeli z pobytu ve Vašem hotelu a byl to opravdu SEN. Příjemná obsluha, především mladičká servírka, tuším, že se jmenuje Martinka, byla úžasná. 
Perfektní relax, za který děkujeme. Personál by si zasloužil odměnu, neboť ten Vám dělá skvělou reklamu.
Děkujeme,
s pozdravem Petra a Martin Motlov
i

16. 3. 2015 - Povýšilovi

Dobrý den pane řediteli,
chtěla jsem vám moc poděkovat za propůjčení salonku na oslavu narozenin naší babičky. 
Byli jsme moc spokojeni s vaší vstříctností k naší babičce, i s obsluhou, kterou jste nám věnovali. myslím, že na toto odpoledne nezapomeneme, hlavně na vaše krásné prostředí. Měli jsme 35 lidí a myslím, že jsme všem vyrazili dech, když vešli do krásného salonku. Měl jste pravdu.
Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný den,
Povýšilovi

15. 1. 2015 - Andrea Kořánová, Praha

Dobrý den,
v termínu 26. 12. - 28. 12. 2014 jsme byli s partnerem ubytovaní ve Vašem hotelovém resortu a rádi bychom tímto poděkovali veškerému personálu, který se o nás perfektně staral. Počínaje personálem v restauraci,  přes pána, který měl na starosti sportovní aktivity až po paní uklízečku, která byla velmi pečlivá a ohleduplná. 
Největší poděkování pak patří slečně na recepci, která se jmenovala Adéla, ale bohužel nevíme jak dál. Její přístup byl profesionální a zároveň byla velmi vstřícná a milá.
Rádi si pobyt u Vás zopakujeme.
S pozdravem a přáním příjemného dne,
Andrea Kořánová

26. 9. 2014 - Michal Veselý, Praha

V pátek 19. 9. 2014 jsem se zúčastnil akce ve Swiss restaurantu EA Hotelového resortu SEN, a musím říci že jsem udělal výborné rozhodnutí! Servíroval se výborný burčák, grilovalo se selátko a na plotně se připravovali čerstvé lívance s borůvkami. Celý večer zpříjemnila vynikající kapela NEON BAND, která dokázala dostat do tance téměř všechny. Ti nejodvážnější neodolali vyzvání odskočit si od burčáku do venkovního bazénu z přilehlé terasy. Určitě na tuto akci přijdu i za rok.
Moc děkuji za skvělý žážitek!
Michal Veselý, Praha

29. 6. 2014 - Ondřej Zavadil, AF POWER agency

Dobrý den pane Pavlíku,
v hotelovém resortu SEN jsme byli spokojeni se službami, s přístupem personálu a taktéž s kuchyní. Během konference bylo vše vždy, včas a v pořádku připravené.
Děkujeme všem zaměstnancům a vedením hotelu za vytvoření příjemného prostředí.
S pozdravem
Ondřej Zavadil, AF POWER agency a.s.

28. 6. 2014 - Renata Bulová

Dobrý večer,
náš pobyt ve Vašem hotelu hodnotíme velmi kladne. Čistota na pokojích, ochota na recepci, v restauraci slušný a usměvavý personal. Strava vynikající - snídaně bohatá, večeře skvělá, ceny příznivé.
Určitě se opět přijedeme podívat.
S pozdravem
Renata Bulová

kde nás najdete

EA Hotelový resort SEN
Malostranská 344
251 66 Senohraby

Tel: +420 323 655 693
E-mail: sen@eahotels.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.