O nás

V roce 1996 nechal Dr. Steve Watson na zelené pláni u Senohrab vystavět hotel s příznačným názvem SEN. Výstavbou moderního zámečku v kouzelném rodném kraji Josefa Lady, si splnil svůj vlastní sen  - nabídnout návštěvníkům a hotelovým hostům odpočinek a sportovní vyžití v příjemném nevšedním prostředí.

Součástí tohoto projektu je i Restaurant SEN s letní zahradní terasou a uzavřeným salónkem, který nabízí klidné posezení, perfektní servis a široký výběr české i mezinárodní kuchyně. Nechybí rozsáhlý vinný lístek českých, moravských i zahraničních vín nebo týdenní a víkendová nabídka poledního menu. V průběhu roku průběžně připravujeme tematické nabídky jako velikonoční menu, víkend chřestu, ochutnávky burčáku a mladých vín, houbový podzim, zvěřinové hody a podobně.


Kapacita

  • Restaurant má kapacitu 85 osob, salónek 30 osob
  • Letní terasa s kapacitou 36 míst

Otevírací doba

  • Pondělí – neděle:  7.00 - 23.00

V EA hotelovém resortu SEN najdete také Francouzskou restauraci, Swiss restaurant a Noční bar - tyto prostory nabízíme k nejrůznějšímu využití (viz EVENTY).

kde nás najdete

EA Hotelový resort SEN
Malostranská 344
251 66 Senohraby

Tel: +420 323 655 693
E-mail: sen@eahotels.cz

Velká mapa


rezervace místa / stolu

Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

required    required   
required    required    required

  required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.